اخبــار ویژه
  • حلول ماه شوال و عید سعید فطر بر مسلمانان جهان مبارک باد

  • پیام رییس دانشگاه به مناسبت عید سعید فطر

اخبار دانشــگاه

سپاس مخصوص خداوندست، او که اول است بی آنکه اولی پیش از او باشد و آخرست بی آنکه آخری پس از او باشد.

جلسه شورای بهداشتی شهرستان شهربابک با حضور شریفی فرماندار، دکتر مرتضی زاده رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان، مهندس شهابی معاونت بهداشتی و سایر اعضای شورای بهداشت شهرستان برگزار شد.

پس از انتخاب دکتر پوررنجبر توسط شورای پردیس و تصویب ریاست دانشگاه به عنوان مدیر پردیس، اولین جلسه شورای مذکور برگزار شد.

دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در راستای بررسی اجرای برنامه تحول نظام سلامت، پنجم مرداد ماه از بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) راور بازدید کرد.

کلاس آموزشی کمک بهیاری 2 مرداد ماه در محل سالن اجتماعات بیمارستان افضلی پور برگزار شد.

رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برای رفع ابهامات موجود و بیان واقعیت ها، جزئیات دستگیری خود را در کشور عربستان با حضور خبرنگاران تشریح کرد.

پرسنل شبکه بهداشت و درمان ارزوئیه همراه با مردم غیور شهر ارزوئیه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند تا مخالفت خود را به رژیم سر تا پا مسلح که به کشتار مردم رنج دیده غزه می پردازند اعلام و دعوت مقام معظم رهبری نسبت به شرکت در راهپیمایی لبیک بگویند.

کارکنان شبکه بهداشت و درمان بافت همگام با سایر مردم روزه دار و متعهد استان کرمان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.

جلسه ای با حضور مدیر شبکه بهداشت ود رمان و رییس مرکز بهداشت ،پزشکان خانواده و مسئول گسترش در مرکز بهداشت شهرستان راور اول مردادماه برگزار شد.

کارگاه آموزشی سوء تغذیه و راههای درمان آن 25 تیرماه به همت واحد بهداشت خانواده و تغذیه با هدف کاهش سوء تغذیه و ارتقای سلامت و فرهنگ تغذیه ای مادران ویژه پزشکان تیم سلامت و کاردان و کارشناسان برگزار شد.

به روایت تصویر