آخرین اخبــار ایران و جهان
27 مصدوم حادثه برخورد اتوبوس با موانع ایست و بازرسی در محور زاهدان- زابل به بیمارستان های زاهدان منتقل شدند/ یکی از مصدومان، از پرسنل خدوم نیروی انتظامی است
انجام بیش از ٩٦٥ هزار مورد بازرسی بهداشت محیطی/ کشف و معدوم سازی بیش از یک میلیون کیلو گرم مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی / تعطیلی 3 هزار مرکز متخلف بهداشتی
مردم 20 هزار بار با سامانه بهداشت ١٩٠ تماس گرفته اند
ارائه خدمات پاراکلینیکی به بیش از ۶۰ هزار نفر از زائران و مجاوران مشهد مقدس دربیمارستان قائم(عج)
افتتاح اولین تولیدکننده ایمپلنت های دندانپزشکی در کشور توسط وزیر بهداشت
اجرای طرح تحول سلامت گام مهمی در اجرای سیاست های ابلاغی رهبری است/ مردم به ویژه در مناطق روستایی، به خوبی اثرات طرح تحول سلامت را درک کرده اند
نیروهای اورژانس از آغاز طرح سلامت نوروزی تا کنون بیش از 85 هزار ماموریت را انجام دادند
انجام بیش از 945 هزار مورد بازرسی توسط بازرسان بهداشت محیط از ابتدای اسفند سال گذشته/ کشف و معدوم سازی 1389 تن مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی
انتقال 4482 بیمار و مصدوم به بیمارستانهای کشور توسط اورژانس در چهارمین روز از سال جدید
معرفی 396 مرکز و مکان بین راهی متخلف به مراجع قضایی و تعطیل شدن 156 مورد از آنها
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
اخبــار ویژه
  • در ششمین روز از سال جدید صورت پذیرفت:
    بازدید رئیس دانشگاه از بیمارستانها، مراکز درمانی خصوصی و تامین اجتماعی سطح شهر کرمان

  • سال 1396 سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گرامی باد

اخبار دانشــگاه
به دلیل بارش باران تشکیل شد:
کمیته بحران در مرکز بهداشت رابر

به دلیل بارش باران در شهرستان رابر، کمیته بحران در مرکز بهداشت این شهرستان امروز پنجم فروردین ماه با حضور مسئولان واحدها در مرکز بهداشت شهرستان رابر تشکیل شد.

مدیر خدمات پرستاری بیمارستان شهید بهشتی به مناسبت روز مددکار به نمایندگی از سایر مسئولان این بیمارستان با حضور در واحد مددکاری از زحمات پرسنل این واحد با اهدای لوح قدردانی کرد.

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر مسئولان واحدهای مختلف دانشگاه از بانوان شاغل در واحدها در پایان سال 95 تقدیر کردند، آنچه در ذیل می آید گزارش تصویری از برگزاری این مراسم و جشن پایان سال در واحدهای معاونت آموزشی، معاونت درمان بیمارستان‌‌های باهنر، شفا، افضلی پور، مرکز بهداشت شهرستان کرمان و دانشکده پرستاری و مامایی است.

رییس دانشگاه و معاون درمان، صبح امروز سوم فروردین ماه از بخش های مختلف مراکز آموزشی و درمانی افضلی پور و شفابازدید کردند.

رییس دانشگاه و معاون درمان، صبح امروز دوم فروردین ماه از بخش های مختلف مراکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی و شهید باهنر بازدید کردند.

دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در آغازین روز فصل بهار، از کمپ سلامت مسافر کرمان بازدید کرد.

در نخستین صبح از سال جدید دکتر رشیدی نژاد معاون درمان دانشگاه به همراه دکتر صابری مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی از کمپ های سلامت نوروزی و پایگاههای شهری اورژانس 115 شهر کرمان بازدید کردند.

کارشناس مددکاری معاونت درمان دانشگاه از اجرایی شدن پروتکل های شش گانه مداخلات پایه ای مددکاری اجتماعی در بیمارستان ها خبر داد.

دکتر علی اکبر حقدوست رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، به مناسبت روز جهانی مددکاری اجتماعی 21 مارس 2017 در پیامی این روز را گرامی داشت. متن پیام به شرح ذیل است:

حجت الاسلام والمسلمین غلام رضا اسماعیلی، پیش نماز بیمارستان شفا، ظهر امروز 28 اسفندماه با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه تجلیل شد.

به روایت تصویر
طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir